הרשמה

מידע כללי

לכל שאלה בנושא הרשמה אפשר לפנות לאיציק: סגן מנהלת
מייל: itzik.hartman@shi.org.il
טל: 025675342


חברותא – תכנית קדם צבאית לישראלים ואמריקאי

חברותא – שיתוף פעולה של מכון שלום הרטמן וה-Hebrew College בבוסטון – היא תכנית קדם-צבאית פלורליסטית המזמינה צעירים וצעירות מישראל ומצפון אמריקה בעלי השקפות עולם שונות לבנות קהילה משותפת בירושלים.

פרטים כללים

יש לכתוב את השם באנגלית לדוגמה – נועה = No'a עומר = Omer

יש לכתוב את השם באנגלית
לדוגמה – נועה = No'a
עומר = Omer

שאלות היכרות
עד 120 מילים לכל תשובה

ממליצים
(מורה, מדריכים מתנועת נוער, אנשים ממקומות התנדבות וכו')
ממליץ/ה 1

ממליץ/ה 2מעוניין בעזרה במילוי הטופס?

טופס הרשמה

כיצד נראים מעונות החניכים?

המשתתפים מתגוררים בדירות משותפות ובקומות נפרדות לגברים ולנשים. הדירות במרחק הליכה ממכון הרטמן. סביבת מגורים עצמאית זו תעודד קבלת החלטות בוגרת. המשתתפים יפתחו כישורי חיים אשר ישרתו אותם היטב בחייהם לאחר סיום התכנית. המשתתפים יקבלו מענק לרכישת מזון, יקיימו מטבח אשר יענה על צרכיו של כל אחד מן המשתתפים בדירה. המשתתפים יהיו אחראים להכנת ארוחות הבוקר בדירותיהם. ארוחות הצהריים והערב וכן הארוחות שתוגשנה במסגרת הטיולים יסופקו ע"י מכון הרטמן.

האם יש זמן חופשי במהלך התכנית?

כן. כל שבת שנייה וערב אחד בשבוע חופשיים. כמו כן המשתתפים חופשיים להסתובב באזור ירושלים מדי יום בשעות שאין בהן פעילות. שתי חופשות מרוכזות יתקיימו בדצמבר ובפסח.

אני שומר/ת מצוות. האם התכנית תדאג לצרכיי?

התכנית מעוצבת כחוויה פלורליסטית. משתתפים שומרי מצוות יוכלו לקיים את המצוות במלואן במסגרת התכנית. עם זאת, כל הסטודנטים ייפגשו ובמקרים מסוימים יתגוררו עם עמיתים המקיימים אורח חיים יהודי שונה. אנו מעודדים מפגשים אלו. הצוות שלנו יפקח וילווה את קהילת המשתתפים כל העת ויעמוד תמיד לרשות המשתתפים כדי להבטיח כי ניתן מענה לצרכיהם.